Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

ПЕРСОНАЛИЗИРАНА СИЛУЕТА ОД ВАШИОТ МОТОР

ПЕРСОНАЛИЗИРАНА СИЛУЕТА ОД ВАШИОТ МОТОР

Редовна цена 1,000.00 денари
Редовна цена 1,300.00 денари Продажна цена 1,000.00 денари
Продажба Продадено
Material
Size

Вашата персонализирана моторска ќе додаде суптилен допир на вашиот дом и ќе им даде карактер на вашиот работен простор, спална соба или гаража со карактеристичен изглед што ќе го привлече секој ентузијаст на автомобили.

Ако сакате силуета нарачана да се сече, наслика и да ви биде испратена по карго, едноставно испратете ни го моделот, годината и фотографијата на вашиот омилен автомобил за да го направиме совршениот подарок за вашиот сакан/а или за украсување на вашата соба!

Ова може да биде подарок за секој родител, сопружник или љубовник, иако женските обожаватели на автомобили многу ги сакаат нашите современи дизајни.

Најдолгиот раб на силуетата се користи за мерење на сите големини.


Потребни се два до три работни дена за да се заврши процесот на дизајнирање, а еден до два дена за да се изврши доставата на истата.

Погледнете ги целосните детали